I have read and accept the terms of use!
Bayilik sistemimizde bulunan ürünlerin satışlarından kar elde etmektir.
Mercan Yazılım hiç bir firmada bulunmayan bir sistem ile yola çıktı bayilerine devamlı kazanç sağlayacak bir sistem geliştirdi bu sayede satışınızı yaptıktan sonra müşteriniz her yıl bizde kaldıkça sizde kazanacaksınız.
Örnek MyKurumsal ürünümüzü sattınız ilk ödemenizi aldınız ürünlerimiz yıllık ödemeli olduğundan seneye tekrar müşteriniz yenileme yaparsa yine ödeme alırsınız
Ortalama kazancınız satış rakamlarınıza ve Sattığınız pakete göre farklılık gösterebilir Örnek en uygun paketimiz olan 249 tl lik Başlangıç paketinden 2019 yılında toplamda 100 adet saatınız toplam 5000 tl kazanç sağlarsınız eğer bu 100 kişi seneye siteleri hala açık kalırsa yani yıllık ödemelerini yaparlarsa siz 2020 yılındada yine 5000 tl kazanç sağlayacaksınız buda aylık ortalama 415 tl ediyor bu şekilde satışınızı arttırarak aylık gelirinizi arttırabilirsiniz.
Ödemelerinizi panelinizdeki müşterilerinizin bitiş tarihleri hangi aya denk geliyorsa o ay alırsınız daha doğrusu müşteriniz ödemeyi yaptığı an sizin payınız hesabınıza yatar
Satışını yaptığınız pakete göre değişkenlik gösterir Örnek olarak Başlangıç paketimiz 249 tl dir. %20 si 50 tl eder sizin kazancınız 50 tl dir.